Naujienos

in memoria

2015 m. birželio 15 d.

ALGIMANTAS  VENCKUS GIMĖ 1952-03-18, Šilutės mieste. Šeimoje augo  keturi  vaikai – trys broliai ir sesuo. Algimantas buvo vyriausias vaikas. Šeima anksti neteko tėvo. Algimantas rūpinosi savo šeima. Mokėsi Venckų k. pradinėje mokykloje. Vidurinę mokyklą baigė Priekulės miestelyje.

1970 m įstojo į Vilniaus inžinerinės statybos instituto inžinerinės geodezijos specialybę. 1975 m sėkmingai baigė mokslus. Studijų draugai iki šiol yra dėkingi Algimantui, kad jo dėka kiekvienais metais vyksta kurso susitikimai.

Baigęs mokslus jaunas specialistas pradėjo dirbti „Inžinerinių tyrinėjimų“ instituto Kauno filiale grupės vadovu. Vedęs studijų draugę geodezininkę Rimutę. Šeima susilaukė trijų vaikų. Vyriausias sūnus Svajūnas taip pat pasuko tėvų pėdomis, pasirinkęs nelengvą matininko-geodezininko kelią. Dukra Rasa muzikos pedagogė, Dukra Jurga dirba architekte. Sulaukęs trijų anūkų Jono, Karolio ir Pauliaus, Algimantas mėgdavo linksmai su jais žaisti.

Algimantas Venckus buvo aktyvus Lietuvos matininkų asociacijos narys, gavęs ne vieną Nacionalinės Žemės tarnybos padėką už kruopštų ir nuoširdų matininko - geodezininko darbą. Laisvalaikiu Algimantas pamėgo keliones, aplankė daug šalių ir į  savo kelionių hobį įtraukė šeimą.

Algimanto Venckaus netektis — didelė nelaimė ir šeimai, ir Lietuvos matininkų asociacijai, ir visai profesinei bendruomenei — netekome geros sielos, komunikabilaus žmogaus, aukščiausios kvalifikacijos specialisto, puikaus bičiulio.

Lietuvos matininkų asociacija reiškia nuoširdžią užuojautą šeimai, kolegoms ir visiems, kurių širdyje, išėjus Algimantui Anapilin,  liks tuščia, niekuo neužtaisoma kertelė.

Komentarai

Della 2016 m. gegužės 7 d. 10:14:00
I just cold#n&u8217;t depart your website prior to suggesting that I really enjoyed the standard information a person provide for your visitors? Is going to be back often in order to check up on new posts
Įveskite saugos kodą
Įveskite saugos kodą:

Mus remia

LMA tarptautinių organizacijų narys