Naujienos

LMA raštas dėl erdvinių duomenų kaupimo savivaldybėse

2012 m. sausio 26 d.

Lietuvos matininkų asociacija, vadovaudamasi 2011 m. gruodžio 21 d. įvykusio Visuomeninės Tarybos geodezijos, nekilnojamojo turto kadastro ir žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo veiklos sritis reglamentuojančių teisės aktų tobulinimo galimybėms nagrinėti, posėdžio protokoliniu sprendimu, 2012 metų sausio 18 dieną išsiuntė raštą Lietuvos Respublikos žemės ūkio viceministrui E. Raugalui ir Nacionalinės žemės tarnybos prie žemės ūkio ministerijos direktoriui Vitui Lopiniui dėl topografinių ir inžinerinių tinklų kontrolinių geodezinių nuotraukų duomenų kaupimo savivaldybėse (vietiniame lygmenyje) tvarkos. Rašte pateikiama svarbiausios spręstinos problemos, su kuriomis susiduriama savivaldybėse, tvarkant savivaldybės teritorijos topografinius planus ir erdvinių duomenų rinkinius.

Prašome susipažinkite su raštu >>

Komentarai

2012 m. vasario 3 d. 16:55:05
Gerbiamieji, ir visa tai vyksta, nors tiek Geodezijos ir kartografijos įstatymo 13 str. 2 d. 3 p. , tiek ir Nekilnojamojo turto kadastro įstatymo 11 str. 6 d. 6 p. nustato tokią teisę. Ko gero reikalinga siekti, kad LMA siūlymai atsidurtų teisės aktuose....
2012 m. vasario 2 d. 20:32:46
manyciau reikalingas sioks toks skandalas siuo klausimu ir baiksis visi TEO savivaliavimai
2012 m. vasario 2 d. 20:26:52
Sutinku su Pauliaus nuomone, su TEO ten isvis nesamones gaunasi, tinklu priraizgyta ant kekvieno kampo ir patys nezino kur,o uz kekviena, keliu metru kabeliuko parodyma reikia moket 150 lt. valandini mokesti. Tai tobulausia reketo viduri baltos dienos schema. Mes jiems kuriame duomenu baze uz kuria NE JIE! O MES JIEMS MOKAME... Man tai i jokius remus netelpa... ir dar ne bet kada suderint pavyks, turi nusistate viena valanda per savaite, nespejaj nereikia kita savaite ateisi... Pas Grybauskaite lengviau patekt speju :)
Paulius 2012 m. vasario 1 d. 12:01:55
Su daugeliu pasiulymu sutikciau, bet nesutinku su butinybe kadastriniu matavimu bylas derinti su savivaldybemis. Manyciau norint ispresti spec salygu teisinga nustatyma reiketu ipareigoti visas inz tinklus eksploatuojancias tarnybas uzregistruoti savo valdoma turta registre atliekant tiksliuosius matavimus. Siulyciau uzdrausti inz tinklus eksploatuojancioms tarnyboms imti atlygi uz jiems nuosavybes teise priklausanciu inzineriniu statiniu rodyma vietoveje (pvz AB TEO).
Įveskite saugos kodą
Įveskite saugos kodą:

Mus remia

LMA tarptautinių organizacijų narys