Naujienos

Patvirtintas IPMS standartas

2014 m. gruodžio 9 d.

 

CLGE 2009 metais pradėta ir 2011 metais Taline vienbalsiai patvirtinta www.euREAL.eu iniciatyva, turėjo didžiulę įtaką visam nekilnojamojo turto sektoriui pasauliniame lygmenyje. CLGE idėja kurti Europos Nekilnojamojo turto matavimo kodeksą sulaukė pasaulinio palaikymo ir atvedė prie neįtikėtino pasiekimo. Tam, kad profesionalai Europoje turėtų reikalingus nurodymus, dabartinis euREAL ( Pastatų plotų matavimo kodeksas) bus pakoreguotas, kad pilnai atitiktų IPMS nuostatas.

CLGE prezidentas Maurice Barbieri:
„Patvirtinus IPMS Administraciniams pastatams mes žengėme didelį žingsnį link pasaulinio standarto. Tokios iniciatyvos yra naudingos visiems profesionalams ir ypač mums matininkams, matavimų specialistams. Mes tvirtai skatiname IPMS Koaliciją siekti tikslo sukurti vieną vieningą matavimų  kodeksą visų naudojimo paskirčių pastatams. Tai yra vienintelis kelias sukurti tikrą skaidrumą“.
 
Pilnas CLGE pranešimo spaudai tekstas pridedamas.
 
Džiaugiamės patvirtintu naujuoju pasauliniu standartu (IPMS for Office Buildings) taip pat esminiu Europos matininkų tarybos vaidmeniu jį inicijuojant bei rengiant ir tikimės, kad jis bus vystomas toliau, siekiant esminio tikslo - sukurti vieną vieningą matavimų kodeksą visų naudojimo paskirčių pastatams. Taip pat esame patenkinti , kad Lietuvos matininkų asociacija yra pasaulinių įvykių sukūryje ir įneša savo indėlį į svarbių pasaulinių standartų rengimą. Ateityje, keisdami dabar galiojančias Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, kadastro duomenų nustatymo ir tikslinimo taisykles bei kitus teisės aktus, sieksime jų nuostatas harmonizuoti su naujojo standarto nuostatomis.

Komentarai

Įveskite saugos kodą
Įveskite saugos kodą:

Mus remia

LMA tarptautinių organizacijų narys